Новобудови Полтави – це відділ продажу всіх перевірених забудовників міста.

Чому ми?

 • test-img

  0% комісія

  Ми працюємо для вас абсолютно безкоштовно.
  Всі наші витрати сплачують забудовники або продавці. Продаж нерухомості здійснюється за цінами та на умовах встановлених забудовниками. Для наших покупців зберігаються всі знижки та акційні пропозиції від Забудовника.

 • activity

  Об'єктивність

  Ми не зацікавлені в продажу якогось окремого об’єкту, тому ми можемо чесно порівняти всі об'єкти на ринку, вказати на явні недоліки та переваги і вибрати ідеальний варіант, що підходить саме для вас.

 • Юридична безпека

  Команда брокерів та юристів буде супроводжувати вас на кожному кроці. Перевіримо об'єкт, документацію і забезпечимо повну юридичну безпеку під час підписання договору.

 • Надійні забудовники

  Ми працюємо виключно з перевіреними забудовниками. Ми знаємо ситуацію по кожному об'єкту зсередини: чи в порядку документація, хто фінансує будівництво, якість будівництва, ліквідність об'єктів і т.д. Ми не дамо вам втратити кошти.

 • Комфорт

  Не треба їздити по всьому місту і по різних відділах продажу, вся інформація в одному офісі, в центрі міста. У супроводі нашого співробітника, ви маєте можливість оглянути об’єкт будівництва та побачити планування квартир наживо. Ми економимо ваш час.

Асортимент

Ми сфокусовані на цілях наших клієнтів і підбираємо саме ті об'єкти,
які ідеально підійдуть під їх поточні завдання.

Ми володіємо інформацією про всі наявні квартири в новобудовах м. Полтави, завдяки чому можемо запропонувати варіанти квартир, враховуючи ваші побажання, а не виходячи з того, що є в наявності у одного забудовника.

Забудовник буде намагатися продати вам саме свій об’єкт, а ми допоможемо вам обрати найкращий варіант із всіх наявних пропозицій в новобудовах міста.

Ми співпрацюємо з інвесторами та підрядними організаціями забудовників, тому можемо запропонувати вам варіанти квартир, яких немає в продажу у забудовника.

Зазвичай у інвесторів квартири з кращими плануваннями, поверхами та сторонами світу, через те, що вони мали можливість їх обрати ще на старті будівництва. Крім цього в асортименті інвестора можуть бути квартири в будинках, які вже повністю розпродані у забудовника. Так як інвестори купують житло ще на етапі котловану за мінімальною ціною і зацікавлені швидше отримати прибуток, ціна на квартири у них може бути нижчою, ніж поточна ціна у забудовника.

Інвестиційний консалтинг

Визначимо інвестиційну стратегію, підберемо об'єкт інвестування, зробимо аналіз переваг та недоліків обраних об’єктів та факторів, які впливають на ліквідність та ціну об’єкта в майбутньому, прорахуємо прибутковість (дохід від продажу об’єкта або здача в оренду). Ми знаємо як змусити нерухомість приносити гроші.

Отримати консультацію

Підібрати квартиру

Передзвонити Вам найближчим часом?